Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dąbrowa Tarnowa: "Gimnazjada 2012" [RELACJA]

informacja prasowa
W dniu 12.06.2012r. na obiektach MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej zostały przeprowadzone indywidualne zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych „Gimnazjada". W ramach realizacji Małopolskiego Szkolnego Kalendarza Sportowego uczniowie walczyli o tytuły Mistrzowskie Gminy i Powiatu. W programie zawodów były konkurencje: biegi, pchnięcie kulą, skok w dal, sztafeta 4 x 100 m, rzut oszczepem.

Wyniki dziewcząt:

Bieg na 100 m:
Tytuł Mistrza Gminy i V-ce Mistrza Powiatu zdobyła Aleksandra Pagos - uczennica Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej .
V-ce Mistrz Gminy - Paulina Rzeźnik – z Gimn. Nr 1 D.T.
Tytuł Mistrza Powiatu zdobyła uczennica Gimnazjum w Oleśnie - Natalia Kiwior.

Bieg na 600 m:
Tytuł Mistrza Gminy i Mistrza Powiatu zdobyła Natalia Szułakiewicz z Gimnazjum Nr 1 D.T.
V-ce Mistrz Gminy i Powiatu – Mariola Czochara – z Gimn. Nr 2 D.T.

Bieg na 300 m:
Mistrzem Powiatu została z czasem 52,4 s Natalia Kiwior z Gimnazjum w Oleśnie
Tytuł V-ce Mistrza Powiatu zdobyła jej szkolna koleżanka - Anna Cholewa z czasem 55,2 s

Skok w dal:
Mistrzem Gminy i Powiatu została Klaudia Boksa – z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
V-ce Mistrz Gminy - Katarzyna Motyka – z Gimn. Nr 1 D.T.
V-ce Mistrz Powiatu - Nel Niezgoda z Gimnazjum w Podlipiu.

Pchnięcie kulą:
Mistrzostwo Gminy i Powiatu wywalczyła Klaudia Boksa z Gimn. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
Tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła również uczennica z Gimn. Nr 1 D.T. - Katarzyna Motyka,
natomiast tytuł V-ce Mistrza Powiatu wywalczyła Klaudia Rogala z Gimn. W Podlipiu.

Rzut oszczepem:

Mistrz Powiatu to Marzena Orszulak z Gimnazjum w Mędrzechowie , a koleżanka szkolna Kinga Liguz zdobyła tytuł V-ce Mistrza Powiatu.

Sztafeta 4 x 100 m:
Mistrzowie Gminy to 4 uczennice z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej , a V-ce Mistrzynie to uczennice z Gimnazjum Nr 2 w D.T.
Tytuł Mistrza Powiatu w sztafecie zdobyły dziewczęta z Gimnazjum w Oleśnie , a V-ce Mistrza Powiatu dziewczęta z Gimnazjum w Mędrzechowie.

Wyniki chłopców:

Mistrz Gminy i Mistrz Powiatu - uczeń Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - Grzegorz Mazur
V-ce Mistrz Gminy - Szczepan Kogut – Gimn. Nr 1 D.T.
V- ce Mistrz Powiatu - Adam Sieradzki z Gimnazjum w Mędrzechowie.
Skok w dal :
Mistrz Gminy - Piotr Kaczówka z Gimnazjum Nr 1 D.T. ,
V-ce Mistrz Gminy – Daniel Wąż z Gimn. Nr 2 D.T.
Tytuł Mistrza Powiatu zdobył uczeń Gimnazjum z Mędrzechowa - Dawid Bońdo,
V-ce Mistrz Powiatu to Piotr Kaczówka z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Mistrz Gminy - Grzegorz Mazur z Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
V-ce Mistrz Gminy - Dawid Hamielec również z Gimnazjum Nr 2.
Tytuł Mistrza Powiatu zdobył Damian Bania z Gimnazjum w Podlipiu , natomiast V-ce Mistrzem Powiatu został Adam Sieradzki z Mędrzechowa.

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy oraz tytuł V-ce Mistrza Powiatu zdobył Marcin Mędala z Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ,
II miejsce i V-ce Mistrzostwo Gminy zdobył również uczeń z Gimn. Nr 2 Daniel Wąż.
Na szczeblu powiatowym w pchnięciu kulą mistrzostwo zdobył
Damian Bania z Podlipia.

Mistrzem Gminy i Mistrzem Powiatu został Szczepan Kogut z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej .
V-ce Mistrz Gminy - Michał Opioła z Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
V-ce Mistrz Powiatu - Tomasz Korzec z Gimnazjum w Mędrzechowie.

Bieg na 1.000 m:
Mistrzostwo Gminy i tytuł V-ce Mistrza Powiatu zdobył Kamil Wałaszek z Gimnazjum Nr 2 D.T.
V-ce Mistrz Gminy - Kamil Kapusta – uczeń Gimnazjum Nr 2 D.T.
Mistrzostwo Powiatu wywalczył Tomasz Dynak z Gimnazjum w Mędrzechowie.

Sztafeta 4 x 100:
Mistrzostwo Gminy i V-ce Mistrzostwo Powiatu zdobyli uczniowie z Gimnazjum Nr 1 D.T.
V-ce Mistrzostwie Gminy – to uczniowie z Gimnazjum Nr 2 D.T.
Mistrzostwo Powiatu w sztafecie zdobyli uczniowi z Gimnazjum w Mędrzechowie.
Zwycięzcy w swoich dyscyplinach zostali uhonorowani dyplomami, medalami, statuetkami.
Nagrody w imieniu Burmistrza i Starosty wręczali Andrzej Soja, Renata Świątkowska–Wrona i Mirosława Kopeć.

Wybieramy Superkota! Zobacz fantastyczne zdjęcia kotów i oddaj głos na najpiękniejszego!

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!