Wybierz region

Wybierz miasto

  30. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki

  Gminne Centrum Kultury
  Żabno, ul. Władysława Jagiełły/16, +48 14 645 66 79

  10:15 - 17:00 Czwartek, 19 marca

  • Wstęp wolny

  Małopolski Przegląd Teatrow Lalkowych stwarza młodym lalkarzom niepowtarzalną możliwość prezentacji własnych realizacji scenicznych, a jednocześnie konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi. Uczestnicy wzajemnie się inspirują, co owocuje rożnorodnością form inscenizacyjnych i daje asumpt do poszukiwań repertuarowych.
  Komisja Artystyczna, do ktorej w tym roku zaproszeni zostali:Ewa Cypcarz Bogucka (aktorka lalkarka z Tarnowa), Paweł Mroz (aktor lalkarz) oraz Andrzej Kopczyk (reżyser, lalkarz) obaj z Teatru GROTESKA w Krakowie, przyzna nagrody i wyrożnienia, w tym głowną - Wielką Nagrodę Zająca Poziomki oraz nominuje zespoł teatralny do udziału w finale Festiwalu Teatrow Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ