Wybierz region

Wybierz miasto

  Ballady i romanse w Sandomierskiej Toskanii

  Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  Przybysławice, ul. Przybysławice/34, +48 60 428 71 25

  18:00 Niedziela, 12 listopada

  • 60zł

  Już po raz piąty w ten listopadowy weekend spotykamy się w "Dworze na Wichrowym Wzgorzu" aby posłuchać pięknych, muzycznych dźwiękow i zakosztować bardzo dobrych, pochodzących z lokalnych winnic, trunkow - nie zapominamy też o naszej tradycyjnej, dworskiej kuchni. Tym razem nasz mały, kameralny festiwal, rozpoczynamy 10 XI i kończymy 12 XI. Jak zwykle proponujemy bardzo ambitny i muzycznie zrożnicowany program:

  - Lora Szafran i Bogdan Hołownia zaprezentują utwory Władysław Szpilmana i Jerzego Wasowskiego. Lory Szafran przedstawiać specjalnie nie trzeba, doskonała, urodzona w Krośnie wokalistka o niesamowitej skali głosu. W recitalu towarzyszył jej będzie na pianinie Bogdan Hołownia - jeden z bardziej utytuowanych pianistow jazzowych, absolwent Berklee Collage of Music w Bostonie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ