Wybierz region

Wybierz miasto

  Bartas Szymoniak i KęKę - na rozpoczęcie wakacji

  Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  Przybysławice, ul. Przybysławice/34, +48 60 428 71 25

  21:00 Piątek, 22 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Początek koncertu godz. 21.00.
  21:00 - BARTAS SZYMONIAK
  22:30 - KĘKĘ

  KĘKĘ
  Absolutna, ścisła czołowka polskiego Rapu. Jego debiutancki album, z 2013 r. zatytułowany "Takie rzeczy" pokrył się już dwukrotną platyną. Kolejne albumy "Nowe rzeczy " i "Trzecie rzeczy" rownież okazały się ogromnym sukcesem. Obecnie Artysta promuje nowy album zatytułowany "To Tu". Wspołpracował min. WhiteHouse, Pawbeats, Czarny HIFI, Paluch oraz Ramona 23.

  BARTAS SZYMONIAK
  Wokalista i beatboxer. Absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach, laureat "Idola" oraz frontman grupy Sztywny Pal Azji (2008-2015). Tworca tzw. BEATROCKA - rozbudowanej formy beatboxu polegającej na tworzeniu kompozycji na żywo własnym aparatem mowy! ( bas, perkusja, trąbki,śpiew itd. ) a następnie zapętlaniu ich na tzw. looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tworzone w ten sposob harmonie stają się piosenkami, do ktorych Bartas śpiewa swoje własne teksty. Towarzyszy mu jedynie wokalista i multiinstrumentalista - Michał Parzymięso.
  1.03. 2017 r. nakładem S.P. Records, ukazała się ich pierwsza wspolna płyta pt. "Alarm". Pierwsza tego typu w Polsce, będąca jednocześnie ilustracją muzyczną do słow najważniejszych poetow pokolenia Kolumbow min. A.Słonimskiego, K.K.Baczyńskiego czy T.Gajcego. Obok "Powstania" Lao Che i "Jestem Przestrzeń Moniki Borzym - "Alarm" zaliczany jest obecnie do najważniejszych w tej tematyce w kraju. Nominowany został rownież do nagrody "Strażnika historii". Marek Sierocki o "Alarmie" - "Dla mnie jest to coś wyjątkowego. Myślałem, że połączenie beatrocka z takim tekstem jest niemożliwe, tymczasem Ty sprawiasz, że to żyje na nowo".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ