Wybierz region

Wybierz miasto

  I Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny

  Parking przed Urzędem Miejskim
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Rynek/34

  11:00 - 17:00 Piątek, 11 grudnia

  • Wstęp wolny

  Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji zbliżających się Świąt pragnie serdecznie zaprosić Mieszkańcow Miasta i Gminy na przedświąteczne zakupy.
  Zakupom będzie towarzyszyć także prezentacja i degustacja świątecznych potraw. Całość przedsięwzięcia uświetnią lokalne grupy kolędnicze z Gruszowa Wielkiego i Nieczajnej Gornej. Przybyłe osoby będą miały okazję skosztować i zakupić dania wigilijne, czy jeszcze gorące i pachnące wyroby wędliniarskie. Będą rownież wspaniałe wypieki lokalnych Gospodyń. Do nabycia będą także kartki i ozdoby choinkowe przygotowane przez: dąbrowskie szkoły i gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, a także Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ