Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert "OPERETKA Z HUMOREM"

  Kino Sokół
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Tadeusza Kościuszki/11, +48 14 655 92 14

  17:00 - 18:15 Niedziela, 15 listopada

  • 25zł

  Naira Ayvazyan i Tomasz Białek to jeden z najlepszych duetow operetkowych w Polsce, prezentujący najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprocz pięknych kreacji i scenicznej urody mają rownież niesłychaną łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością.
  Naira Ayvazyan jest gwiazdą Teatru Muzycznego Castello (sopran). Ta urodzona w Armenii wszechstronnie uzdolniona artystka, zaskakuje publiczność ciągłą metamorfozą sceniczną. Związana z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Filharmonią Zabrzańską i Rzeszowską, ma na swoim koncie gościnne występy w Operze Śląskiej i warszawskiej Galerii Porczyńskich. Jest laureatką wielu prestiżowych nagrod na międzynarodowych festiwalach i konkursach (np. Viva il Canto, Gloria, Viva Puccini).
  Tomasz Białek był od najmłodszych lat związany z muzyką. W swoim dorobku ma wiele rol pierwszo jak i drugoplanowych. Wśrod najważniejszych należy wymienić: Barnabę Tuckera w „Hello, Dolly!", Jima Boya w „Kwiecie Hawaii", Billy’ego w „42 ulicy", Travisa w „Footloose", Kupida w „Orfeuszu w piekle", Młodszego brata w „Ragtimie", Enrico Pisellego w „Nocy w Wenecji", Raoual St. Brioche’a w „Wesołej Wdowce" oraz Lisa w „Małym Księciu". Na stałe jest tenorem w Gliwickim Teatrze Muzycznym, często bywa obsadzany w rolach komediowych i wodewilowych. Jest pomysłodawcą i reżyserem pierwszej śląskiej operetki „Głos się zrywo, dusza śpiewo”, ktora w 2010 r. była wielkim sukcesem artystycznym i wydarzeniem medialnym (wystawiana w Operze Śląskiej).
  „Operetka z humorem” to pełne elegancji i dobrego humoru widowisko, w ktorym artyści prezentują największe przeboje operetkowe, musicalowe oraz pieśni ze świtowego repertuaru. Dowcipna konferansjerka, ktora okrasza koncert wraz z wzbogaceniem w wykonaniu profesjonalnej pary tanecznej, czyni go oryginalnym i lekkim w odbiorze, bez zbędnego nadęcia i nudy. Soliści co rusz podrywają publiczność do wspolnego śpiewu i zabawy, a tancerze sprawiają, że mamy ochotę pojść w tany na scenie DDK!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ