Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Ragnara Ólafssona z Islandii

  Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  Przybysławice, ul. Przybysławice/34, +48 60 428 71 25

  21:00 Piątek, 9 czerwca

  • 40zł

  Tym razem proponujemy kameralny koncert artysty pochodzącego z nieco egzotycznego dla nas kraju - Islandii - Ragnara Olafssona
  Ragnar to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor.. Jest członkiem-założycielem kilku zespołow, z ktorymi wydał kilkanaście albumow. Grał w tych kapelach bardzo rożnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
  Najbardziej znanym z jego grup jest Arstidir, z ktorymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.
  Artysta napisał też muzykę do kilku filmow.
  W 2016 Ragnar Olafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej tworczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter.
  Ragnar Olafsson na początku czerwca przyleci po raz pierwszy do Polski na krotką solową trasę koncertową. Promować będzie swoj debiutancki album „Urges”.

  Koncert kameralny, zagrany na naszym dworski tarasie, liczba miejsc mocno ograniczona.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ