Wybierz region

Wybierz miasto

  Kuban // Myślisz Jeszcze? Tour

  Klub Europa w Dąbrowie Tarnowskiej
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Szkolna/61

  20:00 Piątek, 15 września

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert Kubana z płytą "Myślisz jeszcze?"
  Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie "Cozamixtape" i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. "Myślisz jeszcze?" to 18 premierowych utworow będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy rożnymi gatunkami – od klasycznego hip-hopu po wspołczesny house – zgrabnie łącząc je w spojną całość. W tekstach – ktore z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertow, relacji damsko - męskich, ale rownież do rodzinnego miasta.

  - Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby moc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, ktorzy cierpliwie czekali – mowi Kuban.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ