Wybierz region

Wybierz miasto

  Pectus

  Plac Targowy
  Szczucin, ul. Targowa/

  21:00 Sobota, 24 czerwca

  • Wstęp wolny

  Pectus.
  Zespoł powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. W styczniu 2007 roku zespoł wydał promocyjny minialbum, na ktorym znalazło się pięć autorskich utworow. W nagraniu materiału pomagali Wojtek Horny (O.N.A. Chylińska) oraz Zbyszek Jakubek (Walk Away, R. Rynkowski).
  Tomasz Szczepanik i jego trzej bracia: Mateusz, Marek oraz Maciej tworzą od października 2011 roku nowy skład zespołu Pectus. Absolwenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nigdy wcześniej nie grali wspolnie, jednak kiedy stanęli na jednej scenie moc, z ktorą wykonują największe przeboje Pectus oraz nowe kompozycje, jest ogromna. Bardzo dobre recenzje koncertow dodają im jeszcze więcej motywacji.
  Dyskografia: „Pectus” – debiutancki album zespołu Pectus wydany w 2009, „Stos Praw” – drugi album grupy, wydany w 2010, „Siła braci” wydany w 2013 osiąga status „Złotej Płyty”. 13 listopada 2015 ukazał się jubileuszowy album pt. „Kobiety”. Kolejna płyta „Kolędy przy kominie” ujrzy światło dzienne 25 listopada 2016. Powstała w miejscu niezwykłym - w Bogoniowicach. To miejscowość w wojewodztwie małopolskim, w ktorej dorastali bracia Szczepanikowie. Na płycie usłyszymy tradycyjne polskie kolędy, a także dźwięki okraszone gorskim klimatem i wspaniałym śpiewem ludowej kapeli.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ