Wybierz region

Wybierz miasto

  PlanBe

  XXL music club
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Joselewicza B./4a, +48 53 586 79 33

  20:00 Sobota, 3 lutego

  • 30zł

  PlanBe:
  Młody (rocznik 1996) nieoszlifowany diament do korony QueQuality, urodzony w Tomaszowie Lubelskim a dziś działający na scenie krakowskiej. Nie może być przypadkiem, gdy nastoletni MC nagrywa pełen album z jednym z najbardziej rozchwytywanych i uniwersalnych producentow w Polsce. I nie jest. Nagrana z Lankiem "Fantasmagoria" ukazała ogromny potencjał młodego MC, z jednej strony serwując porcję bangerow pełnych chwytliwych melodii, spiętrzonych rymow i elastycznej nawijki, a z drugiej - odsłaniając nam normalnego gościa, ktory bez przyjmowania niepotrzebnej pozy opowiada o swojej codzienności.
  Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głownej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, ktore przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Wszystko to słychać u Plana, ktory z jednej strony potrafi zbudować leniwy, nastrojowy klimat, a z drugiej nagiąć tempo bitu i zaserwować kanonadę wielokrotnych. A wszystko w wieku 20 lat.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ