Wybierz region

Wybierz miasto

  Region ma głos!

  Hotel Cristal Park Dąbrowa Tarnowska
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Sportowa/2a, +48 14 657 01 00

  17:00 - 19:00 Wtorek, 27 marca

  • Wstęp wolny

  Urząd Marszałkowski i „Gazeta Wyborcza” zapraszają na cykl debat z udziałem władz wojewodztwa i ekspertow na temat transportu, komunikacji i rozwoju regionu.
  Pierwsze spotkanie już 27 marca w Dąbrowie Tarnowskiej.
  W Dąbrowie Tarnowskiej debatować będą: Wicemarszałek Małopolski Stanisław Sorys, Starosta Powiatu Dąbrowskiego Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Paweł Hałat ze Stowarzyszenia Przestrzeń-Ludzie-Miasto, Bartosz Piłat - ekspert do spraw polityk miejskich. Prowadzenie - Bartłomiej Kuraś z „Gazety Wyborczej”.
  Zastanowimy się, jakie rozwiązanie komunikacyjne byłyby najlepsze dla regionu i w jakim kierunku powinna zmierzać organizacja transportu publicznego. Czy zakup ekologicznych autobusow i budowa parkingow P&R to sprawa ważna tylko dla Krakowa, czy także dla innych miast regionu? Gdzie należy budować parkingi P&R? Jak sprawdzają się Strefy Aktywności Gospodarczej? I jaka jest rola samorządu, a także dotacji z Unii Europejskiej, w rozwoju regionu?
  To tylko część zagadnień, ktore zamierzamy poruszyć podczas debaty.
  Wtorek 27 marca, godz. 17.
  Dąbrowski Dom Kultury, ul. Kościuszki 11 w Dąbrowie Tarnowskiej. Wstęp wolny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Załamany Mieszkaniec Powiśla (gość)

  Może by tak w końcu drogę i most od Szczucina w kierunku Zakopanego zrobili z obwodnicą DT?!!!!! Ile ludzi ma jeszcze zginąć by to w końcu zbudowali. Jak się jedzie z Warszawy w stronę Zakopanego wszędzie są już wybudowane ekspresowki, poszerzone drogi lub trwają budowy a jak się dojeżdża do granicy województwa małopolskiego - Szczucin, to jedno dziadostwo. Tragedia, gdzie wy marnujecie pieniądze na drogi???? Czemu tu muszą ginąć wciąż ludzie? Dlaczego nic się nie dzieje, obwodnica DT to kpina, ponad 20lat jest planowana/ budowana. Ile pieniędzy na ten cel zmarnowano. Czemu nikt nie odpowiedział za nie wykonanie tej budowy. Wstyd tak pracować za nasze pieniądze, zero szacunku dla wyborców i mieszkańców DT.
  Obyście już nie chapali z koryta władzy bo nie zasługujecie nawet na ochłapy. Gdybyście pracowali u prywaciarza to by was na zbity pysk z roboty wyrzucił i jeszcze po sądach targał za nie wywiązywanie się z obowiązków pracownika oraz spowodowane straty zaniechaniami. Wszystkie ofiary na drogach od Szczucina przez DT I do granic Tarnowa to krew na waszych rękach. Kiedyś odpowiecie za swoje zaniechania, pewnie na drugim świecie -oby jak najszybciej.

  Załamany Mieszkaniec Powiśla

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ