Wybierz region

Wybierz miasto

  ReTo / Edit Tour

  Klub Europa w Dąbrowie Tarnowskiej
  Dąbrowa Tarnowska, ul. Szkolna/61

  20:00 Piątek, 27 kwietnia

  • 35zł

  ReTo.
  Młody raper, przebojem wdarł się na scenę a jego single takie jak "Bossman", "GODDAMN." czy "Real_Quick" narobiły w ostatnich miesiącach sporo zamieszania. Teraz pora na pełnowymiarowy materiał - "DAMN." trafiło do słuchaczy w lipcu 2016 roku. W swojej tworczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności.
  10 listopada 2017 roku nakładem New Bad Label do sprzedaży trafił debiutancki krążek ReTo pt. KRUK. Za produkcję bitow na albumie odpowiada m.in. Kubi Producent, Deemz oraz SecretRank. Album składa się z 18 numerow, a na niektorych z nich możemy spotkać rożnych gości m.in. Solar, Białas, Borixon. Dodatkowo do albumu dorzucana jest reedycja albumu ReTo – Moonlight.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ