Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatr Polska - Jedziemy z Teatrem - Beze mnie

  Muzeum Drogownictwa w Szczucinie
  Szczucin, ul. 1 Maja/39, +48 14 643 63 81

  18:00 Piątek, 20 października

  • 10zł

  Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwienie dostępu do oferty polskich teatrow poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury.
  W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucja kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w ktorych nie ma teatru instytucjonalnego.
  Teatr objazdowy to także doskonała możliwość promocji ciekawego repertuaru.

  Teatr Polska - Jedziemy z Teatrem!

  20.10.2017
  Szczucin
  Muzeum Drogownictwa w Szczucinie

  Beze mnie
  Reżyseria: Tomasz Cymerman
  Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

  Opowieść o miłości, wyobcowaniu, pragnieniu akceptacji…
  „Beze mnie” to spektakl stworzony z myślą o młodych ludziach, ale powinni go zobaczyć także dorośli – rodzice, nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy – wszyscy ci, ktorzy pracują z młodymi ludźmi, zajmują się rozwiązywaniem ich problemow, chcą poznać, z czego mogą wynikać ich lęki, obawy, zagubienie, osamotnienie czy bunt.

  Spektakl „Beze mnie”, choć przywołuje sytuację szkolną, to ukazuje uniwersalne sytuacje i problemy wynikające przede wszystkim z braku akceptacji czy zainteresowania. Warto obejrzeć go wspolnie, w gronie młodzieży i dorosłych, by otwarcie porozmawiać o problemach relacji, ale też o wolności, szacunku dla siebie nawzajem, bezpiecznej otwartości na odmienność.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ