POLYMETALL Sp. z o.o. tel/fax 14 642 22 25 ul. Oleśnicka 12 d Dąbrowa Tarnowska

avatarPOLYMETALL Sp. z o.o. tel/fax 14 642 22 25 ul. Oleśnicka 12 d Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska
Produkujemy: - bramy stalowe cynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo bramy aluminiowe - bramy przesuwne i samonośne, dwuskrzydłowe, furtki, przęsła, ogrodzenia, balkony, balustrady, panele ogrodzeniowe.

Bramy, furtki, przęsła - model CHAUMONT

2014-04-25 14:48:20

Oferujemy nowoczesny model bram, furtek, przęseł CHAUMONT - wykonane ze stali lub aluminium.
Oferowana brama wykonana jest ze stali i tak jak wszystkie nasze stalowe produkty posiada ochronę antykorozyjną poprzez cynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową oraz lakierowanie proszkowe.
W ofercie posiadamy kompletny system ogrodzenia składający się z bramy wjazdowej, furtki oraz przęseł. Brama wykonana może być jako: dwuskrzydłowa otwierana ręcznie lub pod automatykę,
przesuwna lub samonośna.
Model CHAUMONT występuje w 6 rodzajach - niektóre z nich obrazują zamieszczone zdjęcia.

Produkujemy bramy pod indywidualne potrzeby klienta.
Zadzwoń do nas 14 642 22 25 lub napisz polymetall@wp.pl podaj wymiary jakie Cię interesują, a my wykonamy Państwu wycenę.
Zapraszamy do naszego biura przy ul. Oleśnickiej 12 d w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jesteś na profilu POLYMETALL Sp. z o.o. tel/fax 14 642 22 25 ul. Oleśnicka 12 d Dąbrowa Tarnowska - stronie mieszkańca miasta Dąbrowa Tarnowska. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj