Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym chłopców ze szkół podstawowych

jkl
31 X 2012 r. w ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego został przeprowadzony turniej tenisa stołowego indywidualny i drużynowy chłopców ze szkół podstawowych.

Sędzią głównym turnieju był Stanisław Jarmuła. Przy stołach tenisowych w walce o tytuł Mistrza Gminy i awans do zawodów powiatowych stanęło 22 zawodników.
W kategorii drużynowej I miejsce i tytuł mistrza gminy zdobyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Żelazówce w składzie: Jakub Kiełb, Norbert Węc i Dawid Rodak.

II miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie w składzie: Przemysław Lekarczyk i Dawid Garstka.

Mistrzem gminy w kategorii indywidualnej został Jakub Kiełb - uczeń szkoły w Żelazówce, a wicemistrzem jego kolega Norbert Węc.
III miejsce - Przemysław Lekarczyk – uczeń Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie
IV - Dawid Rodak – NNSP Żelazówka
V- Daniel Sitko – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
VI - Bartłomiej Garstka – SP Smęgorzów.

Zwycięzcy z miejsc I – III indywidualnie i drużynowo zostali uhonorowani dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej pana Stanisława Początka wręczała Renata Wrona-Świątkowska.