Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Turniej futsalu w Dąbrowie Tarnowskiej [FOTO]

red.
W minioną sobotę w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej rozegnany został turniej futsalu. Do rywalizacji o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej stanęło 9 drużyn. Mecze rozegrane zostały w grupach - każdy z każdym.

Wyniki meczy:
Grupa I
DTS- Przyjaciele - 2 :0
DTS - Burtina Faso - 2 :0
Przyjaciele - Burtina Faso – 4:3
I miejsce w grupie – Dąbrowskie Towarzystwo Sportowe.

Półfinał:
1.      DTS – Groszek - 1:1 – dogrywka – 1 : 1 ; wynik meczu rozstrzygnęły rzuty karne – 1 : 2 dla drużyny Groszek
2.      Młody Team – FC Banany - 1 : 0

Mecz o III miejsce
FC Banany – DTS – 2 : 2 – dogrywka - 4 : 4 - rzuty karne 3 : 1 dla drużyny FC Banany

Mecz o I miejsce
Groszek – Młody Team – 3 : 0

Zwycięzcą turnieju została drużyna Groszek w składzie : Kamil Urban, Beniamin Stachura, Daniel Jopek, Krzysztof Kwiatkowski, Grzegorz Kozaka, Wojciech Małysiak, Tomasz Kapka, Wojciech Szkotak.

II miejsce - Młody Team w składzie: Łukasz Kogut, Krystian Cielczyk, Patryk Michalczyk, Radosław Krupa , Szczepan Kogut, Marcin Białas, Mateusz Soja.

III - FC Banany w składzie: Oskar Płaneta, Tomasz Cielczyk, Piotr Wróbel, Ireneusz Minor, Arkadiusz Sokół, Bartosz Iwaniec, Marek Krzak, Marcin Fido.

IV miejsce Dąbrowskie Towarzystwo Sportowe w składzie: Piotr Zając, Paweł Zając, Lesław Wieczorek, Konrad Wieczore, Paweł Piotrowicz, Grzegorz Trzpit, Paweł Trzpit, Paweł Dorosz, Krzysztof Lelek.

Król strzelców turnieju – Paweł Piotrowicz - 4 bramki i Wojciech Szkotak – 4 bramki - nagroda dla nich to kubki WOŚP.
Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział, natomiast zwycięskie drużyny zostały uhonorowane dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu Burmistrza Pana Stanisława Początka wręczali współorganizatorzy: Dyrektor Domu Kultury Paweł Chojnowski i kierownik MGOSiR Grażyna Gawlik oraz sędziowie turnieju Jan Pisarski i Stanisław Aksamit.