Zieliński trzykrotnie pokonał bramkarza Dunajca

Łukasz Jaje
Tomasz Zieliński trzykrotnie pokonał bramkarza Dunajca
Tomasz Zieliński trzykrotnie pokonał bramkarza Dunajca Łukasz Jaje
Szczucińska Wisła po słabszym występie w derbach Powiśla zagrała chyba najlepszy mecz w tej rundzie. Wiślacy znów zaprezentowali, że w ataku pozycyjnym czują się równie dobrze, jak w grze z kontry.

Pierwsza bramka dla Wisły padła już w 5 min meczu. Szczepan Kołton przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów z łatwością ogrywając defensorów Dunajca i z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

Kwadrans później było już 2:0. Bator dograł ze skrzydła do Tabora, który z bliska podwyższył wynik.
Ten sam zawodnik powinien podwyższyć wynik w 25 min. Napastnik Wisły główkował jednak niecelnie po świetnym dośrodkowaniu Zielińskiego.

W 41 min Krakowski sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Łabuza. Do rzutu wolnego na 17 metrze podszedł Zieliński i sprytnym strzałem po ziemi pokonał golkipera Dunajca. Kilkadziesiąt sekund później Zieliński znów wystąpił w roli głównej, podwyższając wynik pięknym wolejem z 18 metrów. Wynik do przerwy ustalił indywidualną akcją Urban.

W 70 min Zieliński ustrzelił hattricka. Pomocnik Wisły strzałem głową wykończył dośrodkowanie Tabora.
Ostatnią bramkę dla gospodarzy zdobył Urban, z bliska wpychając piłkę do siatki.

W drugiej połowie spotkania przyjezdni częściej gościli pod bramką szczucińskiej Wisły. Piłkarze Dunajca mogli pokusić się o honorowe trafienie w 90 min meczu. Fałda przegrał jednak pojedynek sam na sam ze Strzycharzem.

Brutalne zbrodnie, zuchwałe kradzieże, tragiczne wypadki. Wejdź na**kryminalnamalopolska.pl**