Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dąbrowa Tarnowska: zawody na basenie, pływali dla WOŚP-u

RedakcjaZaktualizowano
Zawody pływackie w Dąbrowie Tarnowskiej fot. G. Gawlik
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej w Dąbrowie Tarnowskiej. Tym razem w ramach imprez towarzyszących odbyły się otwarte zawody pływackie na pływalni. Wstęp – 2 zł do puszki wolontariuszy WOŚP. MGOSiR przy współpracy z szefem sztabu WOŚP - dyrektorem Dąbrowskiego Domu Kultury Pawłem Chojnowskim zorganizował 11 stycznia otwarte zawody pływackie w kategoriach wiekowych.

Sędziowie zawodów: Olga Kopała i Jacek Michoń.
W kategorii przedszkolaków I miejsce zdobyła Amelia Liro – 12,5 m z czasem 24,62 stylem grzbietowym.
Rocznik 2005 - 25 m – I miejsce Dominik Nowak – 30,86
Rocznik 2004 – 25 m stylem dowolnym- I miejsce zdobył Robert Małek z czasem 37,58

II miejsce – Łukasz Świętochowski – 32,67

Zawodnicy sekcji pływackiej byli klasyfikowania oddzielnie .
W kategorii na 50 m stylem dowolnym wśród dziewcząt z rocznika 2001 I miejsce zdobyła Zuzanna Derus z czasem 40,52.
Z rocznika 1999 – stylem dowolnym na 100 m – I miejsce zdobyła Karolina Schab z czasem 1:23,16

Chłopcy:
Rocznik 2000 – 50 m - I miejsce zdobył Oktawian Majchrowicz - Andolfi- 37,02

II – Karol Grzeszczyk - 48,09
Rocznik 1997 - 50 m – I miejsce zdobył Szymon Świerzyński – 40,06
Rocznik 1999 – 100m – I miejsce zdobył Tomasz Dorosz z czasem 1 : 17,22

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy z logo WOŚP i medale. Nagrody wręczali w imieniu burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej kierownik Referatu Kultury Fizycznej i Sportu Witold Reczek i sędzia startowy Jacek Michoń.

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.