Dąbrowa Tarnowska: gminne mistrzostwa w czworoboju atletycznym [ZDJĘCIA]

inf. pras.
9 maja odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dąbrowie Tarnowskiej. W kategorii dziewcząt I miejsce i tytuł Mistrza Gminy z 523 punktami zdobyła drużyna ze Sz.P. Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Wiktoria Koper, Oliwia Koper, Karolina Kozaczka, Karolina Schab, Gabriela Nikołow, Monika Partyńska. II miejsce – V-ce Mistrz Gminy – 472 pkt - to drużyna dziewcząt ze Sz.P. w Szarwarku. W kategorii chłopców Mistrzem Gminy została drużyna ze Sz.P w Lipinach zdobywając 581 pkt. Skład mistrzowskiej drużyny: Piotr Cygan, Dominik Ciemieniowski, Paweł Leżoń, Mateusz Ogorzelec i Paweł Ptak. II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna ze Sz.P. Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Pana Stanisława Początka wręczała Renata Świątkowska – Wrona.