Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dąbrowa Tarnowska: Mistrzostwa Gminy w piłce halowej [ZDJĘCIA]

red.
materiały organizatora
W ramach realizacji szkolnego kalendarza sportowego w dniu 10.X.br w hali sportowej im. Agaty Mróz- Olszewskiej zostały przeprowadzone Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej chłopców ze szkół podstawowych.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy zgłosiło się 6 drużyn. Turniej został rozegrany w grupach, w systemie każdy z każdym, 2x7 minut.

Grupa A : Sz.P. Lipiny, Sz.P. Nieczajna Górna, Sz.P. Gruszów Wielki .

Grupa B:

Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska; Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska ; Sz.P. Szarwark.

III miejsce Sz.P. Szarwark – 0 pkt; bramki 0: 2

Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużynami Sz.P. Nieczajna Górna a Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, który zakończył się zwycięstwem Sz.P. Nr 2 D.T 1 : 2

Mecz o I miejsce i tytuł Mistrza Gminy:

Sz.P. Lipiny – Sz.P. Nr 1 D.T. - 0: 3 .

Tytuł Mistrza Gminy wywalczyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – prowadzona przez Krzysztofa Niemca w składzie : Jakub Kot, Daniel Sitko, Hubert Łapa, Oktawian Majchrowicz-Andolfi , Mateusz Starzyk, Mateusz Mikuła, Mateusz Minor, Patryk Pietras, Łukasz Tomala, Konrad Moździerz .

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna ze Sz.P. w Lipinach w składzie: Filip Kuta, Konrad Starzec , Arkadiusz Celak, Eryk Kurek, Wiktor Bożek, Piotr Starzec, Jerzy Leżoń, Piotr Wajda .

Sędzia turnieju – Jan Pisarski , sekretarz – Anna Chmura.

Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy, medale i puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Pana Stanisława Początka wręczała Renata Wrona-Świątkowska .

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!