Dąbrowa Tarnowska: sportowe Wakacje 2012 - zawody pływackie [ZDJĘCIA]

red.
6 lipca na dąbrowskim basenie odkrytym zostały przeprowadzone zawody pływackie w kategoriach wiekowych w stylu dowolnym.

Wyniki:

Rocznik 2005 - I miejsce na dystansie 20 m zdobył Jakub Gawlik z czasem 26,01
Rocznik 1997 – I miejsce na dystansie 50 m zdobył Szymon Świerczek z czasem 30,64

Rocznik 1996 – I miejsce - Tomasz Kurek z czasem 40,77, II miejsce - Kamil Smolik z czasem 44,68

Rocznik 2001 – I miejsce zdobyła Klaudia Żurawska z czasem 46,44

Rocznik 1999 – I miejsce - Karolina Schab - 38,20 , II miejsce – Olivia Kłosowska – 41,62, III miejsce – Aleksandra Stachurska 1 :27,15
Kategoria OPEN do lat 20
Dziewczęta : I miejsce – Karolina Schab - 41,18, II – Olivia Kłosowska - 44,84, III - Klaudia Żurawska – 51,28
Chłopcy – I miejsce zdobył Szymon Świerczek – 31,06, II - Wojciech Ciećko – 33,82

OPEN powyżej 20 lat : - I miejsce zdobył Wiktor Curyło z czasem 42,69, II miejsce - Krzysztof Marszalik - 55,24

W kategorii OPEN najmłodszy zawodnik - Jakub Gawlik z czasem 1:17,21 na dystansie 50 m

Wszyscy zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych i w kategorii OPEN otrzymali dyplomy i medale, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Pana Stanisława Początka wręczała sędzia zawodów Olga Kopała i kierownik MGOSiR .

II runda wakacyjnych zawodów pływackich 20 lipca o godz. 12.00 .

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!