Nasza Loteria

Nowe ogłoszenia o pracę? Na GoWork znajdziesz zatrudnienie

Materiał informacyjny GoWork.pl
Biorąc pod uwagę zarówno stosunkowo niską stopę bezrobocia w Polsce, jak i dynamiczny rozwój rodzimej gospodarki, nie dziwi nikogo fakt, że ogłoszenia o pracę w najrozmaitszych sektorach wyrastają jak grzyby po deszczu. Zdobycie stabilnego zatrudnienia nie jest już problemem, o ile tylko wiemy, gdzie można go szukać najefektywniej.

Czym jest serwis pracy GoWork.pl i z czego jest najbardziej znany? Czego możesz spodziewać się po działalności zespołów GoWork.pl? Dlaczego to właśnie ten portal stanowi najlepszą z możliwości dla osób, które chciałyby szybko znaleźć zatrudnienie? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym materiale.

Serwis pracy GoWork.pl – czym dokładnie jest?

GoWork.pl to jeden z największych serwisów w Polsce, kompleksowo zajmujących się tematyką pracy i zatrudnienia. Działalność przedsiębiorstwa jest wielowątkowa, dzięki czemu GoWork może w rozmaite sposoby pozytywnie wpływać na sytuację na rynku pracy – zarówno w skali mikro, jak i makro.

Dotychczas GoWork kojarzony był przede wszystkim z forum internetowym, które pozwało byłym i obecnym pracownikom na zamieszczanie opinii na temat zatrudniających ich pracodawców. Działalność ta ma kluczowy wpływ dla likwidacji zachowań patologicznych na rynku pracy, takich, jak mobbing, niepłacenie pracownikom, czy nieprzestrzeganie przepisów BHP i Kodeksu Pracy. Na portalu nie ma miejsca ani na cenzurę niewygodnych opinii, ani na mowę nienawiści – liczy się wyłącznie merytoryczna debata, prowadząca do pozytywnych zmian na polskim rynku zatrudnienia.

Forum o pracodawcach na GoWork jest jednak nie tylko świątynią wolności słowa, stojącą na straży uniwersalnych dla społeczeństwa wartości. Choć główną ideą pozostaje informowanie kandydatów o spodziewanych warunkach zatrudnienia w nowym miejscu pracy, to przedsiębiorcy też znajdą tam coś dla siebie. Mianowicie, chodzi o szereg narzędzi, dzięki którym (oprócz podejmowania merytorycznej dyskusji) będą oni w stanie budować pozytywny PR w oczach przyszłych i obecnych pracowników, zgodnie z najlepszymi regułami Employer Brandingu.

Choć opinie o pracodawcach nadal stanowią fundament funkcjonowania GoWork.pl, to jednak jest to tylko kropla w morzu działań podejmowanych przez firmę. Ogromną popularnością cieszą się ostatnimi czasy oferty pracy publikowane na portalu. Znajdziesz wśród nich ogłoszenia o pracę z każdej branży i każdego regionu kraju. Serwis pozwala na proste składanie swojej aplikacji w odpowiedzi nawet na wiele ofert równocześnie, co tylko zwiększy Twoje szanse na zdobycie stabilnej posady. Przedsiębiorcy z kolei dzięki poręcznym narzędziom, mogą cieszyć się znacznym skróceniem procesu rekrutacji i jego większą celnością.

Co jeszcze znajdziesz na GoWork.pl?
Naturalnie, to nie wszystko co serwis pracy GoWork.pl ma do zaoferowania internautom. W ramach prowadzonych przezeń działań, internauci mogą zapoznać się z wieloma ciekawymi i przydatnymi artykułami, zamieszczanymi w ramach Bloga i Poradnika. Znajdują się tam najświeższe wiadomości ze świata biznesu i rynku pracy, porady z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej dla początkujących i aktualnych przedsiębiorców, czy rozmaite treści poruszające tematykę rozwoju zawodowego, employer brandingu czy bieżących trendów w gospodarce.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że serwis pracy GoWork.pl od wielu lat cieszy się czołową pozycją w polskim internecie pod kątem liczby użytkowników, w ostatnim czasie plasując się na pierwszej lokacie w swojej branży. Fakt ten stanowi dla firmy impuls do poszerzania swojej działalności o rynki zagraniczne, gdzie do najistotniejszych destynacji należy Hiszpania, Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Jak szukać pracy na GoWork.pl i dlaczego warto?

Wśród dotychczasowych metod poszukiwania pracy, wyróżnialiśmy trzy możliwości. Było to skorzystanie z asysty agencji zatrudnienia tymczasowego, przejrzenie ofert w powiatowym urzędzie pracy, czy nawet osobiste udanie się do docelowego zakładu pracy i złożenie w nim swojego CV. Niemniej, alternatywą odznaczającą się najwyższą skutecznością, jest poszukiwanie pracy w ramach jednego z portali ogłoszeniowych, takich, jak na przykład GoWork.pl.

Bez względu na to, czy interesuje Cię praca w Tarnowie, czy też w innym regionie kraju, to właśnie tutaj najszybciej znajdziesz stabilne zatrudnienie. Renoma serwisu przyciąga zarówno początkujących pracodawców, jak i tych, którzy cieszą się już ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki bogatym funkcjonalnościom serwisu rekrutacja jest szybka i skuteczna, a Ty, jako kandydat, możesz w ciągu jednego tylko dnia wygodnie aplikować nawet na kilkadziesiąt rozmaitych ofert, znacznie zwiększając swoje szanse na zdobycie pracy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dabrowatarnowska.naszemiasto.pl Nasze Miasto